Archiv - 2018

21.12. 2018 Novinka lady prinzess

Začátkem roku 2019 očekáváme novinku na českém trhu. Dámské bosoboty leguano lady prinzess s elegantní mašlí, které budou ideální  k výjimečným příležitostem.

Další informace naleznete .zde 

Image

 

10.12. 2018 Víkendový vánoční prodej ve Wuchterlově!

Předvánoční pracovní doba o víkendu: 

sobota 15.12.  10-14​, neděle 16.12.  10-12

sobota 22.12.  10-14, neděle 23.12. 10-12

Individuální otevření mimo pracovní dobu lze objednat na e.mailu: bosoboty@leguano.cz

Image

3.12. 2018 Užijte si zimu v bosobotách i Vy

Většina lidí chodí po celém světě a má boty, naboso chodí na nejvýš na pláži, na pikniku v parku, ve sprše nebo v posteli. Ti, kteří prožívají život přirozeným způsobem, tedy naboso, si každý rok odpovídají na otázku: zima v bosobotách – je to možné? Ano, funguje to a lidé nosící bosoboty v zimě přibývají! Pokud je noha v pohybu, pohyb zahřívá nohu zcela sám. Navíc bosoboty leguano již nabízejí zimní modely chester a aktiv zimní.

Image

24.11. 2018 V prodeji jsou nové dárkové poukazy

Bosoboty jsou ten nejlepší dárek. Na našem e-shopu jsme pro Vás připravili nové dárkové poukazy leguano. Tyto jsou v hodnotách 1000,- Kč, 2 290,- Kč, 2 490,- Kč, 3 990,- kč, 4 190,- Kč a 4 590,- Kč. Ve značkové prodejně je možné díky univerzálnosti nových poukazů zvolit i individuální částku. Dárkové poukazy jsou k objednání zde.

Image

15.11. 2018 Představujeme voděodolné ponožky SEALSKINZ

Novinka v našem sortimentu je od anglické firmy SEALSKINZ. Jedná se o voděodolné ponožky, které vám dovolí nosit bosoboty leguano za jakéhokoliv počasí. 

Image

11.11. 2018 Oslavili jsme třetí narozeniny značkové prodeny leguano

Díky všem, kdo jste se této akce zúčastnili. Jsme moc rádi, že jste za námi přicestovali ze všech koutů České republiky a moc si Vaší podpory vážíme.

Image

ImageImageImageImageImage

28.10. 2018  Dnes slavíme 100 let od vzniku Československa

Před sto lety vzniklo samostatné Československo. Tenkrát a poté ještě jednou vyprovokovali Němci dva nejkrvavější konflikty v dějinách.  Dnes je  Německo vzorným členem společnosti národů  a vzorem pro ostatní parlamentní demokracie. Možná i právě proto vznikly před téměř 10 lety bosoboty leguano a my jsme dnes jejími hrdými nositeli. Díky, že Vy také!

Image

14.10. 2018  Účastníme se veletrhů a výstav

Po úspěšném Festivalu Evolution v Holešovicích jsme se v pátek 12.10. 2018 zůčastnili s bosobotami leguano setkání fyzioterapeutů používající MFK : „Věda ověřuje skutečnost“ s podtitulem „S fyzioterapií MFK poznáváme její pravou hodnotu“. Toto setkání proběhlo 12.10. 2018 od 14:00 v prostorách KD Mlejn v pražských Stodůlkách. Ještě nás uvidíte na V. KLADRUBSKÉM NEUROREHABILITAČNÍM INTERDISCIPLINÁRNÍM SYMPOZIUM​, které proběhne 1. - 2. listopadu v Kladrubech.

Image

16.9. 2018  Rosteme s leguano

Moc rádi jsme přijali pozvání firmy leguano a zúčastnili se otevření nového sídla v Buchholzi. Tento velmi moderní závod s vývojovou a administrativní částí byl postaven za 200 miliónů korun v duchu filozofie růstu firmy leguano. Viděli jsme i návrhy nových modelů. Máme se na co těšit

Image

5.9. 2018  Čtvrté číslo leguanovin právě vyšlo

Můžete se v nich dozvědět, že v bosobotách je o něco lepší svět, , o novinkách berry a peppermint, kde všude je možné bosoboty leguano již zakoupit a přichystali jsme pro vás soutěž. leguanoviny si můžete stáhnout zde.

Image

31.8. Soboty otevřeno 10.00 - 14.00

O prázdninách jsme cestovali po obchodech leguano, jezdili na kole, běhali,  odpočívali a ve značkové prodejně se připravovali na zimní sezónu. V bosobotách leguano máme od 1. září připraven i zimní sortiment a je opět otevřeno i v sobotu. Těšíme se na Vaší návštěvu!

ImageImageImage

16.8.2018 Bosoboty leguano - zdraví každým krokem

Minulý týden sme absolvovali cestu po Moravě a jsme moc rádi jak se leguanům ve vašich obchodech daří. V Luhačovicích jsme si uvědomili jednu hezkou věc. Napijete-li se léčivého pramene například u Ottovky, děláte tak něco jednorázově pro své zdraví. V bosobotách leguano děláte něco pro své zdraví každým krokem po celý rok.

Image

30.7.2018 Těšíme se na další novinky

Od srpna budou ve velikostech 36-43  k dispozici další novinky! Módní dámské bosoboty leguano style rose a peppermint! . zde a peppermint zdeBerry si můžete předobjednat

Image

15.7.2018 Novinka - aktiv antracitové s růžovou podrážkou

Od srpna bude k dispozici novinka! Bosoboty leguano aktiv antracitové s růžovou podrážku! Kombinace antracitově šedé látky s růžovou podrážku je velmi zajímavá.

Předobjednávky možné provést .zde

Image

29.6. 2018  Naše značková prodejna leguano v novém!

Včera proběhla modernizace naší značkové prodejny leguano. Někdo na to 14 dní zavírá, my jsme začali v 8:10 a v 13:14 bylo hotovo. Omlouváme se, že jsme několik bosobot prodali na chodníku, ale my i klienti jsme si to užili. Přes prázdniny se na vás těšíme v pracovní dny od 10 do 18 hodin, v pátek pak do 17.00. Přejeme Vám krásné prázdniny! Už v červenci představíme další novinku bosobot leguano.

Image

18.6. 2018  Právě vyšly nové leguanoviny!

Můžete se v nich dozvědět, jak se nám daří, o novince denim graphit  a  kde všude je možné bosoboty leguano již zakoupit a jaké novinky firma leguano připravila. leguanoviny si můžete stáhnout zde.

Image

2.6.2018 Světová premiéra denim graphit

Představujeme vám novinku, která dosud nebyla prezentována ani u  výrobce. Bosoboty leguano denim graphit! Ideální do města a třeba i k obleku. Většina velikostí je k dispozici na našem eshopu zde a v naší značkové prodejně.

Image

15.5.2018 O bosoboty leguano je v Čechách stále větší zájem

Nejen o bosobotách si může přečíst v našem rozhovoru pro startishard zde.

Image

3.5.2018 Dnes jsme naskladnili novinku leguano chess cocos

Dorazily nové módní pánské mokasíny, které na jaře a v létě nesmí chybět! Sportovní elegantní pánská bosobota přesvědčuje svým prodyšným materiálem, díky němuž je bosobota ideálním společníkem i v teplých dnech. Díky béžově-hnědému provedení se bosoboty hodí k různým barvám.

Image

29.4.2018 V Německu byla otevřena 80. pobočka firmy leguano

Jsme hrdou součástí projektu zdravého životního stylu leguano. V německém Wyku byla včera otevřena 80. pobočka leguano! V České republice si bosoboty leguano můžete pořídit ve dvaceti pěti městech v třiatřiceti obchodech!

Image

21.4.2018 Vystavovali jsme bosoboty leguano na sjezdu Unie fyzioterapeutů

Sjezd se konal na brněnském výstavišti a jsme rádi, že jsme navázali na výbornou spolupráci s Unií fyzioterapeutů. Více o této organizaci naleznete zde.

Image

15.4.2018 Vystavujeme bosoboty leguano v Bratislavě

Děkujeme za návštěvu našeho stánku na veletrhu FiBioExpo v Bratislavě. Zažíváme tu příjemnou atmosféru a je to tu o zdravém životním stylu. Jsme tu správně. :-)

Image

 

1.4.2018 Mistrovství republiky v bosopředbíhání se povedlo

Přihlížející diváci a vyřazení běžci sledovali od 20. kola litý boj posledních třech běžců. K rozuzlení došlo v 53. minutě, kdy vedoucí závodník Vlastimil Kacíř ostře zaútočil a nevídaným sprintem předběhl nejdříve třetího Vitězslava Krále a vzápětí druhého Michala Dočkálka. Mistrem republiky v bosopředbíhání se tedy stal v ustavujícím rekordu v čase 52:36 a při uběhnutých 34,5 kolech (13 800 metrů)  Vlastimil Kacíř z TJ Lokomotivy Trutnov. Děkujeme všem účastíkům a spoluorganizátorům!

Výsledky ke stažení zde.

Image

26.3.2018 Festival Evolution byl skvělý

Děkujeme stovkám návštěvníkům našeho stánku za skvělé reference, pocity a atmosféru a těšíme se na další výstavy. Velký dík patří i všem členům našeho týmu leguano!

Image

19.3.2018 bosoboty leguano již v 33. místech České republiky

Na adrese Ivana Olbrachta 40, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav si v útulném obchůdku Barego můžete od dnešního dne vyzkoušet bosoboty leguano. Více informací zde.

Image

 

15.3. 2018  Právě vyšly další leguanoviny!

Můžete se v nich dozvědět, jak se nám jelo leguano tramvají, co všechno lze v bosobotách dělat, najít informace o Mistrovství republiky v bosopředbíhání,  kde všude si můžete bosoboty leguano již zakoupit a jaké novinky firma leguano připravila. leguanoviny si můžete stáhnout zde.

Image

13.3 Přichází jaro. Odložte bundy, čepice... a boty

 Mistrovství republiky v bosopředbíhání již za 19 dní! Poskytly jsme rozhovor o této akci na behej.com. Více informací zde.

Image

27.2. 2018 Poskytli jsme rozhovor pro nezávislý měsíčník vaše6

V rozhovoru s Petrem Exnarem se dozvíte více o připrovaném Mistrovství republiky v bosopředbíhání a mnohé další. Článek ke stažení zde.

Image

22.2. 2018 Nové pánské mokasíny leguano chess pepper

Včera jsme představili novinku v České republice leguano chess pepper. Jedná se o módní pánské mokasíny, pro jarní a letní období. Sportovní elegantní pánská bosobota přesvědčuje svým prodyšným materiálem, díky němuž je bosobota ideálním společníkem i v teplých dnech. leguano chess pepper je trendová s elegantním šachovnicovým vzorem a skutečně upoutá. Díky černo-šedému provedení se bosoboty hodí ke všem barvám a je nositelná při různých příležitostech.

Image

19.2. 2018 Díky, že jste s námi jeli leguano historickou tramvají

Okružní jízda po historických památkách Prahy utekla jako voda.  Trasa: vozovna Střešovice, Hradčanská, Strossmayerovo náměstí, Náměstí Republiky, Václavské náměstí, Národní divadlo, Staroměstská, Malostranská, Pražský hrad, Brusnice s ukončením opět ve vozovně Střešovice. Jízdu pořádali bosoboty leguano a díky, že jste s námi jeli. Další fotografie naleznete na FB zde.

Image

14.2. 2018 V bosobotách leguano fandíme Českému olympijskému týmu

Jsme rádi, že si bosoboty chválí i sportovci a jsme jejich vášnivými fanoušky. Pořídili jsme si i čepici Raškovku. Češi do toho! Aktuální informace z olympiády naleznete zde.

Image

5.2. 2018 Slavný bosoběžec Tomáš Zahálka testoval bosoboty leguano aktiv

Běhal v nich téměř rok náročnými terény ve všech ročních obdobích. Výsledek testu naleznete v článku na sport. cz po kliknutí na odkaz .zde 

Image

30.1. 2018  Reference po prvních kilometrech v zimních bosobotách Chester

Děkujeme za vaše reference na FB!!! Další informace o bosobotách na našich Facebookových stránkách naleznete zde.

Image

19.1. 2018  Dorazily leguano aktiv černé s černou podrážkou!

Od samotného uvedení bosobot aktiv jsme dostávali otázku: Proč nemá lávově černý model černou podrážku? Nyní už si můžete mezi stříbrnou a černou podrážkou vybrat.  Nabídku bosobot aktiv lávově černé s černou podrážkou naleznete zde.

Image

15.1. 2018  Zimní bosoboty chester již na skladě!

Tmavohnědé leguano chester jsou elegantní bosoboty s vlněnou vložkou. Velikosti 36-47. Aktuální množství k dispozici můžete vidět zde.

Image

4.1. 2018  Právě vyšly nové leguanoviny!

Můžete se v nich dozvědět, co by asi na bosoboty řekl Baťa, jak dopadl rok 2017 pro leguano, kde všude si můžete bosoboty leguano již zakoupit, co chystáme s kamarády z naboso a jaké novinky firma leguano připravila. leguanoviny si můžete stáhnout zde.

Image

2.1.2018 Jízda leguano historickou tramvají po Praze

Srdečně zveme všechny příznivce chůze v bosobotách na okružní jízdu po historických památkách Prahy.

Přihlašovat se můžete na FB stránkách k akci,zde  nebo na e.mailu: bosoboty@leguano.cz

Image