FAQ - otázky a odpovědi

V čem je chůze v leguanech jiná?

Obyčejné boty se od přirozené anatomie nohy velmi liší a zásadně mění způsob naší chůze. To může často vést až k civilizačním chorobám, jako je bolest kolen, kyčlí nebo zad.  Boty leguano zajišťují chodidlu zdravý a přirozený pohyb, stejně jako při chůzi na boso. Přizpůsobí se tvaru Vaší nohy a umožní mu kontakt s povrchem.

Jaký je přechod z normálních bot na boty leguano?

V prvních dnech doporučujeme boty občas střídat, aby si noha mohla zvyknout. Z důvodů změny statiky těla Vás můžou na začátku trochu bolet lýtka.  Každá noha si však na nové boty brzy zvykne. 

Je chůze v leguánech bezpečná? 

Cílem bot leguano je zajistit přirozenou, zdravou a při tom bezpečnou chůzi. Podrážka našich bot je vyrobena ze speciálního materiálu, který je  ohebný, ale zároveň odolný.

Pokud pochybujete a žijete v Praze,  můžete nás kontaktovat a přesvědčit se sami na naší speciální podložce.

Jak se boty leguano čistí?

Lze je prát ručně nebo v pračce v pracím pytli za použití jemného pracího prášku při teplotě 30 stupňů. Prosím, nepoužívejte aviváž a neodstřeďujte, nedávejte do sušičky.

Kde si mohu tyto bosoboty vyzkoušet nebo objednat?

Přijďte do naší podnikové prodejny bosoboty leguano, Wuchterlova 22, Praha 6 - Dejvice. Je zde pro Vás připravena dráha s různými povrchy. Bosoboty si můžete rovněž objednat na našem eshopu zde.

Existuje tabulka velikostí?

Ano. Níže k prohlédnutí.

velikosti