leguano ... souznění na první pohled

Bosoboty leguano se vyrábí od roku 2009 a díky své německé kvalitě si získaly spoustu příznivců v mnoha různých zemích. Poprvé jsme se s nimi setkali v Lipsku, na veletrhu Theraphie Leipzig v březnu 2015. Brzy jsme s firmou leguano navázali spolupráci a nyní jsme jejich distributory pro území České republiky. Máme pro Vás značkovou prodejnu v Praze Dejvicích a dodáváme je do již více jak padesáti míst v České republice. Z vlastní zkušenosti a přesvědčení posíláme zdravou chůzi dále...

V současné době máme obchodní partnery na více jak padesáti místech v České republice. Jste-li příznivcem zdravé a svobodné chůze v barefoot obuvi a zajímáte-li se o zdravý životní styl, přidejte se do týmu našich prodejců. 

V roce 2016 jsme získali i výhradní zastoupení německé firmy leguano pro Slovenskou republiku.  Dne 22.2.2022 jsme otevřeli značkovou prodejnu v Trnavě.

V roce 2018 jsme se rozhodli vybudovat školící a tiskové centrum leguanoland v Kralupech nad Vltavou a toto jsme slavnostně otevřeli v srpnu 2019. 

V roce 2021 jsme jako první dodavatel barefoot obuvi začali spolupráci s jedním z největších tuzemských on-line obchodníků Alza.  

Chůze v bosobotách leguano není jen klasickou chůzí, je to filozofie zdravého životního stylu. V bosobotách leguano si užíváme nejen chůze, ale i běhu a jsme s nimi velmi spokojeni. Zažijte i Vy ten úžasný pocit svobodné chůze či běhu s prožitkem a vylepšete si své zdraví!

Jana a Petr Exnarovi - Freebody, s.r.o.

freebody